Новини

Символ Прикарпаття: презентували лого Івано-Франківщини до 30-річчя Незалежності України

|

Логотип Прикарпаття до відзначення 30-річчя Незалежності України оприлюднили у Мінкульті, пише WestNews.

Міністерство культури показало логотипи-символи всіх регіонів України, серед яких і квітка, що символізує Івано-Франківську область.

Нагадаємо, в основі концепції відзначення 30-ї річниці Незалежності України покладена ідея бачення Незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців.

“Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. “Ти у мене єдина” – основний лейтмотив всього проекту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, Незалежності, нації. Айдентика розроблена креативною агенцією “Провід”, – йдеться у повідомленні Міністерства культури та інформаційної політики.

Передбачено, що кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Додатково передбачена спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих логотипах.

Додамо, що під час відзначення 30-ї річниці незалежності України усі бажаючі можуть використовувати інформаційні продукти, які розміщені в електронному вигляді за посиланням: https://fex.net/uk/s/5r3lnsz. Їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скандал із попурі до Дня Незалежності: як відреагували у Зеленського? ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі