Новини

Ситуацію сходження франківки на Еверест хочуть прояснити – проректор вибачається, а університет призначає пресконференцію

|

Як писав WestNews раніше, що Христина Мохнацька з Івано-Франківська зізналася, що не змогла зійти на вершину Евересту.

Відтак, викладачку звинуватили у поширенні неправдивої інформації щодо підкорення нею гори Еверест.

Зокрема, проректор університету Короля Данила Олег Андрухів  попросив вибачення за скандальну ситуацію, яка склалася. Оскільки університет виступив спонсором сходження і саме на сторінці вишу вперше з’явилася неправдива інформація про підкорення Мохнацькою найвищої вершини світу.

“Вітаю усіх! Я вважаю, що у ситуації, яка склалася довкола сходження на Еверест Христиною Мохнацькою, хтось повинен попросити вибачення! І так, цей хтось, буду я! Але все поетапно! П’ять місяців свого життя (від лютого і до сьогодні) я щодня живу проєктом «Христина Мохнацька на Евересті». У лютому вона до мене звернулася з проханням познайомити з певними людьми з метою реалізації амбітної мрії – підкорення Евересту, що я і зробив! Чому погодився? Ми до цього не близько, але зналися. Слідкував за нею! Бачив результат підкорення кількох вершин, рекорд на Охос-дель-Саладо, приналежність до людей та організацій, до яких теж маю відношення і найголовніше – жителька мого рідного Івано-Франківська зійде на Еверест! Також, ми враховували ризики і аналізували різну інформацію про Христину. Ми розуміли, що 100 % варіантів успіху та людей з ідеальною репутацією не існує! Завжди на когось щось говорять… І все ж, наше рішення – підтримати! Причому підтримати в дуже складний час: війна, пандемія, інші надскладні суспільні виклики. Таким чином, я познайомив Христину з кількома партнерами, посприяв у тому, щоб вона стала членом сім’ї Університет Короля Данила (як-не-як, проректор з розвитку та комунікації даного вишу). Ми зробили гарну прес-конференцію, за що подяка усім журналістам, повідомили, що Христина першочергово буде мене інформувати про результати експедиції, організували захід під назвою «Лекція з Евересту», періодично викладали пости, тощо.1.06.2021 о 17.08-17.10 год. Христина зателефонувала мені з «сотового» і повідомила, що 01.06.2021 о 7.04 вона вийшла на Еверест! Я сказав, що ми робимо пост! Відповідний пост зробив Університет Короля Данила. Одразу хочу повідомити, що про вихід без кисню не йшлося ні в телефонній розмові, ні у постах! НАГОЛОШУЮ, не йшлося! Розмова була короткою, зв’язок дуже низької якості! А далі пішло-поїхало! Відео і пости що не вийшла, пости і коментарі від Христини, що вийшла і т.д. Вийшла Христина на Еверест чи ні – не мета цього поста! Я не експерт у сходженнях. Гадаю, ще буде певна інформація у соцмережах, буде обов’язково прес-конференція в Університет Короля Данила. А прошу вибачення я в усіх, хто брав участь у сходженні 2021 року на Еверест! Також у людей-спостерігачів, споживачів інформаційного світу, які вкотре посварилися між собою, проявили цілу лавину негативу одне до одного, образливі, принизливі і брудні слова задля самореалізації у соціальних мережах!” – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківська викладачка прочитала лекцію на найвищому льодовику світу Хумбу

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі