Новини

Тепер нацпарком “Гуцульщина” можна прогулятись онлайн

|

Цифровізацію об’єктів Національного природного парку “Гуцульщина” нещодавно завершили на Прикарпатті. Про це повідомили у пресслужбі облдержадміністрації.

Всього візуалізували шість об’ктів природного парку.

Відтепер віртуально відвідати можна гору Острий із оглядовим майданчиком, полонину Росохата, що в селі Шешори. Також можна відвідати улюблене місце маленьких мандрівників – Маєток Святого Миколая у селі Пістинь.

Туристи зможу також побачити пасіку Святого Миколая, яка розташована у селі Кобаки на території Старокутського ПНДВ. Там можна роздивитися незвичайні вулики, діжки, каплички та млини. Цікавою для туристів буде подорож Науково-дослідним розсадником та кімнатами-музеями зоології, ентомології, орнітології, дендрології, мікології, геології, що розташовані у Науково-просвітницькому центрі парку.

Такі візуалізації проводять у межах спільного проєкту Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та компанії Google Україна. Крім НПП “Гуцульщина”, віртуальні тури на Прикарпатті створять для НПП “Верховинський” та НПП “Карпатський”.

Всі оцифровані версії мандрів національними парками Івано-Франківської області можна переглянути на головному туристичному порталі області або безпосередньо на Google Maps.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фільм з франківчанкою «Мої думки тихі» отримав нагороду кінофестивалю Raindance у Британії. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі