Культура і мистецтво

Тіна Кароль розповіла, чому відправила сина в Англію

Опубліковано: 21.11.2016, 16:11 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Зірковий тренер «Голос. Діти 3» Тіна Кароль відверто пояснила своє рішення відправити сина за кордон. На її думку, рівень української освіти зовсім не поступається британському.

Рішення відправити сина в Англію пов’язане з тим, що хлопчик росте без батька, повідомляє WestNews із посиланням на 1+1.

«Я не хочу, щоб на нього дивилися з презирством чи навпаки поблажливо. Не хочу, щоб його дражнили в школі, щоб діти показували йому газети з новинами про мене. І не хочу, щоб він відчував себе зірковим хлопчиком», – щиро розповіла співачка.

Веніамін зараз живе в невеликому селищі з приватною школою. Там чудова екологія, навколо незаймані поля, фермерські господарства.

“Зараз Веніамін розвивається, як звичайна людина із соціуму, а не через призму мами. Школа знаходиться в зеленій зоні Англії далеко від Лондона”, – каже Кароль.

Тіна Кароль знайшла школу самостійно. Вона не змушувала сина переїжджати в іншу країну. Співачка запитала сина, чи хоче він навчатися саме там, він погодився.

«Незважаючи на те, що Веня – дитина, він переконливо пояснює, що йому подобається, а що – ні. Я його слухаю. Всі повинні бути щасливими», – сміється Тіна.

08ab4-385051618

Читайте також: Українська співачка Тіна Кароль кардинально змінила образ.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ