Новини

ТОП найгірших подарунків для жінок на 8 березня

|

Жінки, швидше за все, не зрадіють, якщо на 8 березня подарувати їм солодощі, м’які іграшки або кухонне начиння.

Не варто також дарувати засоби особистої гігієни та марні сувеніри, пише WestNews з посиланням на Радіо Максимум.

Спеціалісти заявили, що вибирати презент найкраще виходячи із захоплень дівчини. Наприклад, якщо вона активно займається спортом і стежить за своєю фігурою, то цукерки та інші солодощі, в яких багато калорій, будуть недоречні.

Також психологи не радять дарувати жінкам м’які іграшки, чайні сервізи, статуетки та інші дрібнички, які ніяк не знадобляться їй вдома, а будуть просто стояти і припадати пилом на полиці. Ще до рейтингу антиподарунків віднесли предмети особистої гігієни, тому що у кожної жінки індивідуальні переваги у виборі шампунів, гелів, духів, масок для обличчя, помад і інших косметичних засобів.

Дарувати кухонне приладдя, наприклад, вафельниці, овочерізки, блендери, теж не варіант, якщо звісно, вас про це не попросила сама жінка. В іншому випадку такий презент може бути сприйнятий як натяк на удосконалення навичок господині, а це не всім жінкам подобається.

Не варто дарувати і білизну. Вибрати відповідний комплект занадто складно: він може банально не підійти за розміром і фасоном, а може не відповідати перевагам жінки. В крайньому разі, можна обмежитися сертифікатом до відповідного магазину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У прокат виходить комедія з прикарпатцем у головній ролі. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі