Новини

“Tour De Ukraine: Івано-Франківщина”: відома блогерка візьме участь у туристичному проекті Прикарпаття

|

В Івано-Фракнівську запускають проект “Tour De Ukraine: Івано-Франківщина”, у якому травел-блогерка Валерія Микульська розповідатиме про туристичну привабливість Прикарпаття.

Про це повідомив начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко, пише WestNews.

Ініціатори проекту поставили перед собою цілі дізнатися, яка туристична ідентифікація Івано-Франківщини? Це – Карпати, етнокультурна спадщина, унікальні об’єкти природи чи може щось інше? Які види туризму найбільш популярні серед туристів? Які локальні дестинації обирають для відпусток чи мандрів вихідного дня?

“Нам потрібен погляд ззовні, щоб побачити, як нас сприймають цільові групи відвідувачів, а не ми самі себе. Отже, наш другий промоційний проект цього року ми робимо з командою Tour De Ukraine. З приємністю повідомляю про початок співпраці з Валерією Микульською. Яка вона наша #iftourland на погляд, дотик, смак і враження? Дізнаємось у проєкті “Tour De Ukraine: Івано-Франківщина”, – зазначив Передерко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Карпатські мольфари та загадкові історії: в Україні з’явиться містичний туризм

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі