Новини

“Це стерильно і гігієнічно?” Мешканка Івано-Франківська обурена станом пологового будинку. ФОТО

Опубліковано: 04.09.2018, 12:23 | Автор: dmytrosvintsitskiy

На жаль, скарг від породіль Івано-Франківського міського пологового будинку все більше і більше, хоч там часто проводять ремонти.

Своїм враженням від перебування у будинку поділилася на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Наталія Гутовська, інформує WestNews.

“«Двері переходу в світле майбутнє». Нещодавно п’яті мої пологи відбувалися в Івано-Франківському пологовому будинку. Після пологів я перебувала в окремій платній палаті, з покращеними умовами. Однією з цих умов, був постійний запах і випари каналізації, яка постійно протікала в підвалі. І навіть через закрите вікно її було чути. Провітрювала кімнату я коридорним повітрям! Вислали сантехніків, які мали звершити диво-ремонт, та не сталося дива, бо з старих труб і кранів зробити цього неможливо. А наші міські кошти йдуть на обладнання брукованих доріжок і скверів. Я згідна, і цього потрібно, але є речі першочергові – чи не так пане Руслане Марцінків?”, – каже жінка.

Найбільше обурило жінку в закладі, це «Двері переходу у світле майбутнє».

“Коли поступала в пологовий, я мимоволі глянула на страшнючі двері з надписом “кімната виписки”. Старі, чорні від дощу, забиті фанерою з поржавілими поручнями. І я собі подумала що ці двері недіючі, а прибрати їх не встигли, бо не доходять руки. Та яке було моє здивування, коли настав час виписки. І нас з немовлям дві медсестри виводили попід темні сходи, ніби у комору, до цих страшних дверей. ШОК! Вони страшніші від дверей у стайню, через які корови щодня йдуть пастися. Бо справжні газди щороку ці двері просто фарбують звичайною фарбою, наводять порядок. А тут у пологовому, виходить нема господаря чи господині, щоб навели порядок! І ось щодня, попід сходи, а не через кімнату(!), через ці гидкі двері, виходять щасливі батьки з Божим дарунком, новонародженим немовлям. Хіба це нормально пане мере і пане головний лікарю?!”, – обурюється Наталія.

Породілля додає, що є й нормальні двері, однак та вихід через них платний з обов’язковою фотозйомкою. Хоча у відділі є оголошення, що виписка проводиться щодня, після 14:00 год без будь-яких оплат.

“І ще одна річ, яку важко зрозуміти чи пояснити. Чому відвідувачі, що йдуть в пологовий, повинні йти через підвал, у якому нема вказівників, нема світла, зате  стіни буквально всі у грибку і цвілі, та затхле повітря. І все це на своєму одноразовому халаті несуть відвідувачі у відділ. Це стерильно і гігієнічно?! Та найгірше в цьому, що у тому грибковому підвалі повинна цілий день працювати старша жіночка і цим дихати – це по-людськи? Ні, це по-українськи! Любі медсестри, досить при виписці заглядати і чекати на батьківські пакунки з сподіванням отримати дешеве шампанське і цукерки – це смішно і принизливо, як на мене. Майте гідність! З Радянського союзу ми давно вийшли, а з вас він не вийшов і досі”, – додає жінка.

Нагадаємо, у Франківську відкрили нові операційні зали у пологовому будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Директор франківського пологового звернувся до поліції після зустрічі з Волгіним

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ