У Болехові проведуть конкурс на кращу новорічну іграшку

Опубліковано: 15.11.2016, 15:02 | Автор: dmytrosvintsitskiy

З 9 листопада до 14 грудня у Болехові проводиться міський конкурс на кращу новорічну іграшку в етнічній українській традиції. Конкурс влаштували, щоби передовсім підтримати обдарованих дітей.

Розпорядження про конкурс видав міський голова Болехова Богдан Мельник, йдеться на сайті міськради, передає  WestNews.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста, учні міських шкіл та студенти Прикарпатського лісогосподарського коледжу, а також усі охочі діти та їхні сім’ї.

Читайте також: У мережі з’явився новий проект про Івано-Франківськ. ВІДЕО

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

“Кращі ялинкові іграшки від навчального закладу Болехівської міської ради” (серед усіх навчальних закладів, які візьмуть участь у конкурсі, буде обрано переможця за кількістю ялинкових іграшок, які виготовлені згідно з усіма конкурсними вимогами. Навчальний заклад буде нагороджено подякою Болехівської міської ради та солодким подарунком);

“Краща персональна ялинкова іграшка” (серед усіх дітей-учасників буде обрано 6 кращих конкурсних робіт, автори яких будуть нагороджені подяками Болехівської міської ради та солодкими подарунками).
Найкращі роботи будуть використані для прикраси новорічної ялинки у Болехові. Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час відкриття головної ялинки міста.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини