Комуналка

У Долині не затвердили тарифи на воду

|

В Долині відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

У сесійному залі були присутніми 21 член виконавчого комітету, пише WestNews.

Насамперед міський голова Іван Дирів докладно розповів про всі процедурні етапи, що передували і були необхідними для подальшого прийняття підвищення тарифів на воду.

«Про цю ситуацію ми багато говорили, обґрунтовували, дискутували, з даного приводу проводились громадські слухання, була зустріч голови із громадськістю. Минулого разу, на жаль, не було кворуму для прийняття рішення. Спеціалісти КП «Водоканал» надали свою пропозицію, однак яка ж ціна буде для людей? Додам, було багато розмов. Але зараз пропонується затвердити тариф  на водопостачання на рівні 28 грн. 26 коп. за кубічний метр. В частині водовідведення я би тариф не переглядав», – наголосив міський голова Іван Дирів і закликав виконавчий комітет підтримати проєкт рішення.

Відтак, громадськість мала змогу висловити запитання, які цікавили і на які присутні хотіли отримати відповіді. Зокрема, стосувались вони наявності ліцензії у КП на здійснення робіт, тарифів, які б дозволяли заощаджувати, певних відшкодувань від уряду та про законні підстави для прийняття рішень, про прибутки та борги підприємства на сьогоднішній день.

В результаті, після дискусій та обговорень, обидва проєкти рішень – не одержали підтримку виконавчого комітету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Долині планують збільшити тарифи на воду втричі. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі