Здоров'я

У Долинській лікарні можуть відключити світло через борги

|

6 травня «Прикарпаттяобленерго» може припинити електропостачання комунальному підприємству «Долинська багатопрофільна лікарня» на вимогу електропостачальника ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС».

Знеструмлення Долинської лікарні спричинене боргами перед постачальником ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС» за спожиту електроенергію, пише WestNews.

Мова йде про суму майже 107 тисяч гривень та заборгованістю за розподіл електроенергії на суму понад 198 тисяч гривень перед обленерго. 

“Зважаючи на стратегічне значення лікарні, між постачальником, обленерго та керівництвом комунального підприємства ведуться переговори щодо можливої реструктуризації боргу, але якщо домовленості не буде досягнуто Долинську лікарню буде знеструмлено на невизначений термін згідно із чинним законодавством до повного погашення заборгованості”, – кажуть в обленерго.

Тому, обленерго планує вимкнути закладу електрику вже 6 травня 2021 року у проміжку між 11:00 та 17:00. До того часу енергетики просять адміністрацію лікарні ужити заходи, спрямовані на запобігання травматизму, загибелі людей, пошкодженню обладнання та іншим наслідкам. Також, енергетики звертаються з проханням до місцевих органів влади вирішити питання підпорядкування лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Долині горіло приміщення лікарні. ОНОВЛЕНО. ФОТО/ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі