Новини

У Франківську міськрада заборонила зводити багатоповерхівки в садовому товаристві “Бистриця Надвірнянська”

|

30 липня на позачерговій 13-й сесії Івано-Франківської міської ради депутати підтримали заборону на будівництво багатоповерхівок на території садового товариства “Бистриця Надвірнянська”, що в Івано-Франківську.

Перед голосуванням до депутатів звернувся представник товариства Михайло Фурикевич, пише WestNews з посиланням на Суспільне Карпати.

Він закликав внести в проєкт рішення таке формулювання — запровадження мораторію на багатоквартирне будівництво і непоширення мораторію на садибну забудову. Заборона діятиме до затвердження генерального плану.

Будівельний паркан, який на території садового товариства звело ТзОВ “Газоілсервіс”, знесуть. Заступник голови Івано-Франкіської ТГ Микола Вітенко повідомив Суспільному, що рішення виконкому про демонтаж огорожі оскаржили в суді.

” Я ще не бачив доводів — юридичне управління міськради працює над цим. Ну і виникає питання: чи та людина, яка ставила огорожу, не вийшла за межі своєї ділянки. Зрозуміло, що на цю землю в неї є право власності, але в той же час там можна будувати лише садовий будиночок, тому що ця територія є частиною генплану”, — розповів Микола Вітенко.

Вітенко запевнив, що у міській раді ситуацію у садовому товаристві “Бистриця Надвірнянська” контролюватимуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 11 мільйонів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі