Новини

У Франківську перейменують вулицю радянського письменника на поета масштабу Шевченка

|

У середу, 4 квітня, в Івано-Франківську відбулося відкрите громадське обговорення проекту рішення сесії міської ради «Про перейменування вулиць».

Так, вулицю Островського пропонують перейменувати на вулицю Олександра Олеся. Таку пропозицію внесла місцева “Просвіта”. За два місяці інших пропозицій щодо перейменування вулиць Островського не поступало, інформує WestNews.

“Микола Островський – це радянський письменник, якого нам нав’язувала радянська влада. Тому ми би хотіли перейменувати вулицю на нашого діяча Олександра Олеся. Хотілося, щоб ми вулиці називали тими іменами, які дійсно гідні цього”, – каже представниця “Просвіти”.

Під час обговорень було вирішено вулицю перейменувати, власне, повним ім’ям і прізвищем – вулиця Олександра Олеся. Окрім того, присутні запропонували поставити на цій вулиці пам’ятну дошку на честь видатного поета та драматурга.

Олександр Олесь

Нагадаємо, у Франківську встановлять ще дві анотаційні дошки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будинки-привиди Івано-Франківська: провінційні кам’яниці на початку вулиці Зосина Воля. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі