Новини

У Франківську помер професор університету нафти й газу

|

20 липня 2021 року помер професор кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ інституту нафтогазової інженерії Івано-Франківського університету нафти і газу Юрій Банахевич.

Юрій Банахевич – доктор технічних наук, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік Української нафтогазової академії, пише WestNews.

“Не стало хорошого науковця, викладача, колеги, та просто доброї і завжди веселої людини Банахевича Юрія Володимировича. Сумуємо і висловлюємо щире співчуття рідним, близьким і знайомим Юрія Володимировича. Хай з Богом спочиває…”, – йдеться у дописі.

Відійшов у вічність професор університету нафти і газу

З 2018 р. працював на посаді професора кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Наукова робота Юрія Володимировича спрямована на забезпечення міцності, цілісності, безпеки експлуатації, надійності та відновлення проектних параметрів трубопровідного транспорту України в реальних умовах експлуатації.

В його авторському доробку – понад 150 публікацій, в тому числі 4 монографії. Має також понад 20 патентів України на винаходи і один міжнародний патент. Співавтор багатьох нормативних документів, методик та настанов щодо експлуатації трубопровідного транспорту України, учасник багатьох міжнародних наукових форумів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У жахливій аварії в Бурштині загинув воїн АТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі