Новини

У Франківську представники силових відомств проведуть акцію протесту

|

У вівтрок, 6 грудня, відбудеться Всеукраїнська акція протесту ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, збройних сил та силових відомств України під будівлями Верховної ради України та обласних державнихадміністрацій.

Про це у мережі повідомив ветеран ОВС, полковник міліції в запасі Володимир Лемчак, інформує WestNews.

В Івано-Франківську учасники протесту, що виступають проти порушень вимог Конституції та Законів України по пенсійному забезпеченню вказаної категорії пенсіонерів, зберуть на площі перед “білим будинком” о 10 годині.

miliciya

Як вже повідомлялося раніше, з часу відкриття Управління патрульної поліції у м. Івано-Франківську з 31. 01. 2016 по 31. 10. 2016 року для забезпечення цілодобового патрулювання вулицями міста та використання службових завдань було використано 75 671 літрів бензину марки А-95. Інформація вказана відповідно до щомісячних звітів з використання пального.

Щодо постачання бензину до УПП в м. Івано-Франківську, то як і до інших управлінь патрульної поліції у містах, пальне надходить від Департаменту патрульної поліції на основі рапортів від начальників УПП. А сам Департамент отримує пальне відповідно до накладних, сформованих Державним Управлінням “Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України”.

Читайте також: Розшук припинено. Неповнолітню дівчинку з Івано-Франківська знайдено.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі