Кримінал

У Франківську розпочинаються операції “Ялинка” і “Петарда”

Опубліковано: 06.12.2016, 13:20 | Автор: dmytrosvintsitskiy

На час проведення новорічно-різдвяних свят в Івано-Франківську буде проведено дві операції під назвами «Ялина» та «Петарда».

Про це під час оперативній нараді в міського голови Івано-Франківська, що відбулася 6 грудня, доповів начальника Івано-Франківського міського відділку поліції Андрій Іллічук.

Відтак, мешканців міста просять інформувати про місця стихійного продажу ялинок, а також петард.

«Наближається різдвяні свята. Це має бути цивілізовано. Я вас прошу, є Варта, є поліція. На різдвяні свята мають бути визначені для торгівлі. Все інше ми не повинні допустити», – резюмував заступник міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко.

Разом із тим, на Івано-Франківщині розпочинається операція «Новорічна ялинка». Державна екологічна інспекція в області розпочала здійснення перевірок лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів заготівлі новорічних ялинок.

Рейдові перевірки по виявленню незаконних рубок та перевезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області.

Як відомо, реалізація новорічних ялинок повинна проводитись лише при наявності  відповідного маркування. Єдиним документом на право перевезення новорічних ялинок є товарно-транспортна накладна встановленого взірця з відповідними відмітками відвантажувача, видана лісогосподарським підприємством.

p_50179_1_gallerybig

Читайте також: Працівники поліції напередодні пізно увечері виявили у селі Красник автомобіль «Мерседес Бенц», завантажений 60 хвойними деревцями, на які водій не мав жодних супровідних документів.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ