Мистецтво

У Франківську у Фортечній галереї “Бастіон” відбудеться виставка графіки

|

У суботу, 31 липня, о 15.00, в Івано-Франківську, у Фортечній галереї “Бастіон” відбудеться відкриття виставки графіки знаного художника з Яремчанщини – Петра Грицюка.

Зокрема, твори, які будуть представлені на виставці виконані художником в авторській манері, що має назву “Графічний кракелюр”, про це повідомляють на сторінці  галереї «Арт на Мур», пише WestNews.

Відібрані для виставки роботи об’єднані єдиним змістом філософського пізнання, буття, світогляду та пошуку. Ці твори є графічним продовженням попередньої серії робіт “На гранях суперечностей”.

При цьому, творча концепція художника базується на простих, зрозумілих речах шляхом популяризації загальновідомих цінностей та надбань художнім способом зображення, так, щоб була можливість задуматись, осмислити, зробити якісь висновки. Водночас переслідується мета неоднозначного трактування змісту.

Довідка:

Петро Грицюк народився сьомого листопада 1979 року в селі Микуличин, що на Яремчанщині.

За фахом юрист, у вільний час займається художньою творчістю, пише вірші. Провів низку персональних виставок, як в Україні, так і за її межами (Греція, Канада, Угорщина, Румунія).

Почесний громадянин села Микуличина. Лауреат Івано-Франківської обласної премії імені Ярослава Лукавецького в галузі образотворчого мистецтва, лауреат премії імені Миколи Домашевського в галузі літератури та мистецтва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бурштині замість звичайних інформаційних табличок обладнали QR-коди. ВІДЕО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

МистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі