Новини

У Франківську відбудеться масовий легкоатлетичний забіг. СХЕМА

Опубліковано: 10.11.2016, 10:05 | Автор: dmytrosvintsitskiy

В обласному центрі Прикарпатті відбудеться масовий легкоатлетичний пробіг на дистанцію 1956 метрів. Захід розпочнеться  10 листопада о 16.00 годині, центральними вулицями Івано-Франківська.

Забіг присвячений відзначенню 60 річниці Угорської революції та визвольної боротьби. Офіційний організатор масовому легкоатлетичному пробігу Почесне Консульство Угорщини в місті Івано-Франківську та Івано-Франківській області, передає WestNews.

Реєстрація учасників ( отримання стартових номерів) відбудеться в районі входу до Меморіального скверу з 14.00 по 15.30 годину.

Маршрут забігу:  Старт біля входу у Меморіальний сквер по вул. Андрія Мельника, далі рух у напрямку вул. Академіка Сахарова ( праворуч), Вячеслава Чорновола (поблизу пам*ятника праворуч),Січових Стрільців, 26 (перебігаємо в районі пішохідного переходу на ), Дмитра Вітовського. Фініш Вічевий майдан.

На час проведення забігу патрульна поліція Івано-Франківська просить водіїв урахувати схему організації дорожнього руху під час планування поїздок на цей час.

ogfhbjy6_xe

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСпортСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ