Екологія

У Франківську встановили нові заправки для екологічних електромобілів. ФОТО

Опубліковано: 10.07.2020, 11:36 | Автор: dmytrosvintsitskiy

У Івано-Франківську встановили ще дві заправки для екологічних електромобілів: біля «Промприладу» (вул. Академіка Сахарова, 23) та кінотеатру «Люм’єр» (вул.Михайла Грушевського, 3).

Ще одну таку станцію невдовзі встановлять на ДП ВО «Карпати» (вул. Галицька, 201), інформує сайт Martsinkiv.if.ua.

Станції встановлюються за проектом “Транскордонна зелена транспортна мережа – ключове рішення для доступності та сталої мобільності”. У програмі беруть участь Угорщина, Словаччина, Румунія та Україна за підтримки Європейського Союзу.

Шлях до таких зарядок Управління інвестиційної політики розпочало ще три роки тому, написавши та подавшись на проект. Так місто отримало грант на підтримку електротранспорту від ЄС.

«Проект націлений на екологічні види транспорту, збільшення сталої мобільності, електротранспорт, тощо. Загалом по гранту має бути встановлено 8 електрозаправок по Івано-Франківській (Долина, Надвірна, Яремче, Снятин, Коломия) та Закарпатській областях», – розповів Ігор Попадюк, начальник Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

Також у місті відбудеться Форум сталої мобільності, а перед тим – двотижневий пробіг електромобілів з 4 країн: Румунії, Угорщини, Словаччини і України, який буде стартувати з Івано-Франківська, і завершиться також у нашому місті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Завжди, коли йду у супермаркет маю свою тканинну торбинку”: як відмовитися від поліетиленових пакетів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

ЕкологіяНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ