Новини

У громаді на Долинщині порушують права громадян на житло

|

У Витвицькій сільській раді на Долинщині виявлено порушення щодо права громадян на житло.

Так, попри те, що виконавчим комітетом сільської ради організовано ведення квартирного обліку, на ньому не перебуває жодної особи, яка має право на поліпшення житлових  умов, в т.ч. і на соціальне житло, пише WestNews.

При цьому, загальна чисельність населення громади складає 5973 особи.

Відділ архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Витвицької сільської ради фактично організовує ведення документації щодо квартирного обліку громадян, проте у положенні про даний структурний підрозділ відсутні в повному обсязі повноваження у сфері житлових прав, що передбачені статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

За отриманою під час моніторингу інформацією, на території громади відсутнє майно, яке може використовуватись для соціального житла, тому соціальний квартирний облік тут не ведеться.

Також не передбачаються у місцевому бюджеті видатки на будівництво та придбання житла, а також для надання допомоги громадянам, які потребують проведення поточного/капітального ремонту жилих приміщень.

Звіти з рекомендаціями за результатами моніторингу будуть направлені головам зазначених місцевих рад для вжиття відповідних заходів реагування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Бурштині об’єднали дві школи: батьки і вчителі протестують

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі