Комуналка

У Калуші запровадять податок на паркування авто

|

Новий вид податку для мешканців Калуша та сіл громади передбачений проектом рішення «Про місцеві податки і збори», пише WestNews.

Новий збір, який хочуть з наступного року запровадити на території громади — за місця для паркування транспортних засобів, повідомляють “Вікна”.

Ставки збору за паркування встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної  під паркувальний майданчик у розмірі до 0,075% мінімальної заробітної плати.  У Калуші пропонується  0,02% мінімальної заробітної плати.  

На сьогодні у Калуші платних парковок немає. Проте їх планують створити. При цьому перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, має бути затверджено Калуської міською радою. Далі є кілька варіантів: передати ці земельні ділянки в оренду бізнесу або ж створити комунальне підприємство (чи наділити такими функціями одне з діючих).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нові правила паркування: на тротуар зась, але штраф символічний

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі