Новини

У Калуському ліцеї відбулося навчально-тренувальне заняття з першої домедичної допомоги. ФОТО

|

У п’ятницю, 14 травня, в рамках проведення з учнями 11 класів навчально-польових зборів із предмету Захист України, відбулося навчально-тренувальне заняття з першої домедичної допомоги.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на сайт ліцею імені Дмитра Бахматюка.

Голова Калуської організації Товариства Червоного Хреста України Зінаїда Хемич, за плечима якої багаторічна медична практика і не одне врятоване життя, теоретично та на практиці навчала майбутніх випускників закладу, як допомогти людині в тій чи іншій ситуації до приїзду швидкої допомоги.

На спеціальних манекенах учні вчилися робити серцево-легеневу реанімацію, непрямий масаж серця, штучне дихання, зупиняти кровотечі й надавати першу домедичну допомогу при опіках та обмороженнях. Слухачі дізналися, як використовувати підручні засоби, елементи одягу, інші предмети для порятунку людини в надзвичайній ситуації.

Усі присутні відзначили, що такі заходи вкрай важливі, наголосили, що на занятті отримали дуже корисну інформацію та здобули потрібні навички і тепер, за потреби, зможуть використати їх у складних та екстремальних ситуаціях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юні франківки стали призерами на чемпіонаті України з гімнастики

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниОсвіта і наука
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі