Новини

У Коломиї встановили головну ялинку міста, висотою 11 метрів

Опубліковано: 07.12.2016, 12:15 | Автор: dmytrosvintsitskiy

7 грудня у Коломиї встановили головну ялинку міста на вже традиційному місці – на площі перед ратушею.

Її висота становить 11 метрів. Зелену красуню привезли до Коломиї з села Воскресинці, повідомляє WestNews із посиланням на “Дзеркало Коломиї”.

“Зголосилися люди, у яких дерево росло на подвір’ї, але вже несло загрозу і спричиняло незручності. Ялинка цього року – дуже красива”, – розповідає у коментарі заступник міського голови з комунальних питань Богдан Федорук.

Повна вартість, витрачена на ялинку, буде відома після того, як придбають все необхідне для її оформлення. Але, як повідомили у міській раді, цьогоріч в міському бюджеті на ялинку закладено близько 100 тисяч гривень.

В оформленні ялинки оновлять ілюмінацію, закупивши частину нової. Також придбають нові іграшки й інші прикраси. Як обіцяють у ратуші, новий 2017 рік ми зустрічатимемо із вишукано вбраною ялинкою, до оформлення планують підійти творчо й прикрасити краще, ніж минулих років.

dsc_7969

Читайте також: На сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська зареєстрували нову петицію. Мешканці вимагають на Новий Рік «живу» ялинку.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ