Новини

У Коломийській районній ТВК висловили недовіру голові та недорахувались бюлетенів. ДОКУМЕНТИ

|

23 жовтня відбулося засідання Коломийської районної територіальної виборчої комісії. Скликали його на вимогу членів комісії, які вирішили вкотре висловити недовіру голові ТВК Ігорю Рижиху.

Також на цьому засіданні члени Коломийської районної ТВК прийняли рішення додрукувати бюлетені. Справа в тому, що дві дільничні виборчі комісії Коломийського району під час перерахунку отриманих бюлетенів виявили нестачу. На дільниці №260364 в селі Гвіздець, коли ДВК розпакувала бюлетені і їх перерахувала з вказаних 1261 бюлетенів, було 761. Тобто не вистачало 500 бюлетенів, що становить 39,6%. Така ж ситуація виявилась під час перерахунку бюлетенів на ДВК №260708 в селі Русів, в них не вистачає 299 бюлетенів з 803.

ГО “ОПОРА” вже повідомляла, що 17 вересня на засіданні Коломийської районної ТВК намагалися висловити недовіру голові ТВК. Деякі члени комісії заявляли, що Ігор Рижих їх цькує, а його робота є деструктивною. Пропозицію поставили на голосування, але вона не набрала потрібної кількості голосів.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниПолітика та влада
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі