Новини

У Коломиї люди перекривали дорогу: вимагають відновити берегоукріплення на річці Прут

|

Сьогодні, 19 червня, у Коломиї мешканці села Сопів Печеніжинської громади перекривали дорогу регіонального значення Р-24, пише WestNews.

Люди вимагали відновити берегоукріплення на річці Прут в селі Сопів Печеніжинської громади. Його минулого року зруйнувала повінь і поки берег залишається аварійним.

“Рік тому забрало берегоукріплення в місті Сопів. З того часу жодних дій з відновлення берегоукріплення не відбувається. Ми написали приблизно 15-16 звернень у різні інстанції. Написали в ТГ, в РДА в Дністровське управління. Відповідей конкретних немає. Вони тиждень тому почали робити проєктну документацію”, — розповів Суспільному Карпати один з учасників протесту Володимир. — Рік минув, а жодних дій не відбувалось”.

Дорогу перекривали із двох боків неподалік автостанції у місті більше години. Протестувальники чекали когось із представників влади. До них приїхав голова Коломийської територіальної громади Богдан Станіславський. Він повідомив, що 22 червня після обіду представники РДА, ОДА та ТГ зустрінуться, щоб обговорити подальші дії щодо проведення робіт із берегоукріплення.

У свою чергу, у Печеніжинській громаді розповіли, що ділянка зі зруйнованим берегоукріпленням знаходиться на балансі Дністровського басейнового управління водних ресурсів України (БУВР). На об’ктах, які знаходяться на балансі органу місцевого самоврядування проводилися роботи з ліквідації наслідків стихії протягом минулого і теперішнього року.

“Попри те, що селищна рада не є балансоутримувачем даної дамби, склавши руки ми не сиділи, було направлено понад 20 листів з проханням провести будівництво водозахисної дамби, що дасть змогу захистити зазначену територію від шкідливої дії паводкових вод”, – йдеться у дописі на сторінці громади у соцмережі.

Тут також повідомили, що Дністровським БУВР об’єкт «Нове будівництво водозахисної дамби на річці Прут в с. Сопів Печеніжинської селищної ради Івано-Франківської області» включено в перелік пріоритетних об’ктів, які потребують першочергового будівництва та направлено в Івано-Франківську обласну державну адміністрацію для вирішення питання фінансування, а також включено в проект бюджету на 2022 рік та направлено в Держводагенство. Наступні кроки в компетенції Івано-Франківської ОДА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вимагають ремонту: на Тлумаччині селяни перекрили дорогу. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі