У Косові з’явилась інтерактивна експозиція мальованої кераміки

У Косові на Прикарпатті реконструювали частину місцевого Музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини та відкрили інтерактивну експозицію, присвячену мальованій кераміці, пише WestNews.

Фактично з’явився новий туристичний об’єкт, який підходить для культурного дозвілля дітей та дорослих. Ініціативу реалізували у межах проєкту “Інтерактивний музей – популяризація традицій косівської кераміки шляхом модернізації частини експозиції Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини”.

Проєкт став одним із переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у 2020 році.

«Для нас проєкти, що популяризують культурну спадщину Карпатського регіону, дуже важливі, адже про багаті традиції, ремесла нашого краю повинні знати не тільки в Україні. Сьогодні про косівську кераміку говорять як про туристичний символ Гуцульщини і її навіть внесено до Репрезентативного списку нематеріальної художньої спадщини людства ЮНЕСКО. Ми повинні пишатись цим та об’єднувати сили для єдиної цілі – розвиток та промоція унікальності Карпат», – наголосила виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон «Карпати – Україна» Галина Литвин.

У межах ініціативи створили інтерактивну експозицію, яка знайомитиме відвідувачів з  історію косівської мальованої кераміки. Незвичайну атракцію відкрили  в одному із залів місцевого музею, котрий оснастили сучасним обладнанням та ігровими модулями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті оголосили творчий конкурс до 150-річчя Лесі Українки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовиниТуризм
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі