Здоров'я

У МОЗ повідомили, чи очікувати локдаун з понеділка

Опубліковано: 28.11.2020, 18:26 | Автор: Наталія Вінничук

З 30 листопада запроваджувати локдаун не планують, пише WestNews.

Про це з посиланням на Міністерство охорони здоров’я України повідомляють у Telegram-каналі Коронавірус у регіонах.

«На наступному тижні точно ніхто не буде його запроваджувати. Ми розглядаємо різні варіанти розвитку подій, але в будь-якому випадку ми за сім-десять днів зробимо відповідне повідомлення з чітким переліком обмежень, якщо нам необхідно буде вводити жорсткі карантинні заходи», – зазначив Степанов.

За попередніми розрахунками карантин у вихідні трохи зменшив приріст нових випадків коронавірусу. Більш точний результат фахівці оцінять на наступному тижні.

Також під час брифінгу 28 листопада міністр охорони здоров’я Максим Степанов не підтримав проєкт бюджету на 2021 рік, який був затверджений під час останнього засідання уряду. На його думку, документ не передбачає ініційоване міністерством збільшення фінансування медицини. Поданий МОЗ бюджетний запит враховує реальну вартість медичних послуг та суттєве підвищення зарплат медиків. Зокрема, за розрахунками МОЗ, заробітна плата лікарів після інтернатури повинна становити 22-23 тис. грн, середнього медичного персоналу – 17-18 тис. грн, молодшого медперсоналу – не менше 12 тис. грн.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яКарантинНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ