Без рубрики

У Надвірній хочуть створити мистецьку резиденцію на руїнах старовинного замку

Опубліковано: 01.11.2020, 16:27 | Автор: Наталія Вінничук

У Надвірній активісти хочуть створити мистецьку резиденцію, впорядкувавши частину парку в центрі міста Надвірна із залишками замку «Краснодвір» ХІV-ХV століття, яка перебуває у плачевному стані, пише WestNews.

ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з активістами громади вже впорядкували територію, провели перший концерт класичної музики та художній пленер. А зараз збирають кошти для продовження масштабніших робіт  та реалізацію проєкту «Мистецька резиденція замку «Краснодвір» через платформу Спільнокошт. З необхідних 50 тисяч гривень вже зібрали дев’ять.

В рамках проєкту «Мистецька резиденція замку «Краснодвір» в м.Надвірна» планують провести художній пленер для дітей Івано-Франківської та Луганської областей. Діти з двох областей зможуть протягом 5-ти днів малювати, ліпитина та спілкуватись на території замку. Програма буде поєднана з екскурсіями, театральною та концертною програмою. Також обіцяють екологічні акції та перфоменс, археологічні дослідження.

У перспективі на території замку хочуть створити «Театр замку Краснодвір», побудувати візит-центр в місті Надвірна, провести консервацію руїн вежі та з’єднати її підземним переходом з візит-центром.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрикиНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ