Новини

У поліції Снятина не функціонує кімната для затриманих

|

Моніторингова група здійснила повторний візит до Відділення поліції № 1 у Снятині.

Під час візиту перевірено стан дотримання прав затриманих, попередження їх катувань та жорстокого поводження, а також виконання рекомендацій, наданих за результатом попереднього моніторингу, який  проводився тут березні 2020 року, пише WestNews.

Монітори відзначили, що частина рекомендацій були виконані, зокрема, забезпечується негайність оповіщення центру з надання безоплатної правової допомоги після фактичного затримання осіб, поліпшено ведення службової документації щодо обліку доставлених, відвідувачів і запрошених та дій, що проводяться із залученням затриманого.

Водночас залишаються невиконаними рекомендації стосовно приведення до норм і стандартів міжнародного та національного законодавства окремих приміщень Відділення поліції. 

Так, не створено умов для тимчасового тримання затриманих та доставлених осіб (кімната для затриманих не функціонує). Відсутня кімната для конфіденційного побачення затриманого із захисником.

Кімната для проведення слідчих дій належним чином не облаштована відповідно, слідчі дії здійснюються працівниками поліції у службових кабінетах. Натомість ця кімната на момент візиту використовувалась замість складського приміщення.

Також залишається актуальною рекомендація щодо підвищення рівня підготовки оперативних чергових щодо прав уразливих груп на безперервне лікування та порядку дій під час доставляння до органу поліції особи, яка потребує замісної підтримувальної або антиретровірусної терапії.

Під час візиту виявлені й інші порушення, про що поінформовано присутніх під час візиту працівників Відділення поліції з одночасним наданням рекомендацій для їх усунення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Долинщині відпочинковий комплекс крав газ

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Новини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі