Новини

У приватній ветклініці міста відмовляються приймати отруєних собак. ОНОВЛЕНО

|

Сьогодні, 23 жовтня, трапився ще один випадок отруєння собак, цього разу постраждала безпритульна тварина. Очевидці біля “Пасажу” помітили дивну поведінку тварини і зателефонували волонтерам.

Після прибуття на місце собаку виявили у поганому стані, вкололи вітамін “В6” та “Ентеросгель”. Після чого волонтери звернулись в приватні клініки міста, щоб надати допомогу постраждалій собаці де отримали відмову.

“Нам сказали, що їм поступила вказівка не приймати отруєних собак, а відправляти всіх у державну клініку. Зараз собака знаходиться в “Світі Сірків” у поганому стані”, – розповіла Стелла.

Також волонтерка повідомила про факт отруєння ще однієї домашньої тварини, який стався вчора ввечері, за її словами господарі були змушені самотужки надавати першу допомогу тварині, а вже зранку звернулись у державну ветклініку.

Дмитро, власник собаки, розповів, що його пітбуля не прийняли вночі посилаючись на те, що не було повторно проведено щеплення від сказу. З вигляду собака мала ознаки цієї хвороби, але, як каже хлопець, такі симптоми були  не від сказу, а від отруєння.

Ми звернулись за коментарем в клініку “Олвет”, там повідомили, що до них телефонував чоловік, але фізичних звернень з твариною не було. Також представник повідомив, що ніяких вказівок ні від кого не поступало і клініка приймає всіх тварин у звичному режимі.

Волонтери дякують всім небайдужим, хто долучився до допомоги бездомній собаці. Стелла розповіла, що було багато франківців, які не залишали тварину саму. Хлопець залишив 1000 грн на лікування, а “Пасаж” допоміг з водою, та віддав плед.

Будьмо добрішими та допомагаймо братам меншим, WestNews слідкуватиме за перебігом подій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція розслідує факти масового отруєння собак в Івано-Франківську

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі