Комуналка

У селі на Богородчанщині люди самостійно облаштовують пожежну водойму та зону відпочинку

|

У селі на Гринівка на Богородчанщині мешканці вирішили самостійно облаштувати захаращену територію та зробити пожежну водойму, пише WestNews.

З ініціативи старости сіл Лесівка і Гринівка Старобогородчанської громади організували толоку і вже за два дні частково розчистили та прибрали територію, яка стане відпочинковою зоною. Окрім того, тут же планують зробити і пожежну водойму.

«Сьогодні в Гринівці почалися роботи по розчистці території для майбутньої пожежної водойми. Погода сприяла нам у цьому, день був сонячний і теплий. На толоку зібралося біля двадцяти чоловік. Працювали цілий день… Впорядкували майже половину території, яку потрібно розчистити. Три трактори заготовлених дров відвезли до клубу, а два – до школи», – розповідає староста Ніна Хмелівська.

За її словами, вподальшому на території, яку за кілька днів приберуть остаточно, буде облаштована пожежна водойма та місце для відпочинку мешканців всієї територіальної громади.

Усі дерева та залишки сухої рослинності місцеві мешканці акуратно порізали та вирішили використати в якості дров для місцевої школи та будівлі сільського клубу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Година Землі”: прикарпатців закликають долучитися до екологічної акції

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КомуналкаНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі