Учасники АТО з Івано-Франківська провели нараду з Міноборони України. ФОТО

Опубліковано: 11.11.2016, 10:11 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Члени міської Асоціації учасників АТО в Івано-Франківську зустрілися з представниками Генерального штабу Міноборони України.

Робоча нарада відбуласяу Києві. На ній було обговорено питання можливої співпраці, а також обговорено конкретні кроки щодо безпеки держави. Про це у Facebook повідомив голова міської Асоціації учасників АТО та голова ГО “Обласна спілка учасників АТО” Василь Андріїв, передає WestNews.

“Київ..
Генеральний штаб Міністерства Оборони разом з Міська Асоціація учасників АТО Івано-Франківськ провели робочу нараду, щодо співпраці у взаємодії безпековості та цілісності областей України..
У ході обговорення ми сформували спільні напрямки взаємодії з органами військового управління Збройних Сил України, визначили кроки і заходи направлені на спільну роботу у тер.обороні та руху опору..
Спільними зусиллями нам вдасться покращити стан військово-патріотичного виховання молоді і територіальної оборони країни..
Далі протокол і підготовка до підписання меморандуму між ветеранською спілкою АТО та Ген.Штабом України..
За підсумками наради, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко визначив структурним підрозділам Генерального штабу завдання щодо підготовки директив з організації взаємодії Збройних Сил України із Спілкою АТО”, – написав Василь  Андріїв у Facebook.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини