Культура і мистецтво

Українка стала першою віце-місіс на конкурсі краси в Індії. ФОТО

Опубліковано: 22.11.2016, 18:25 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Українка Ганна Гомонова стала першої віце-місіс на конкурсі краси заміжніх жінок від 18 до 45.

Фінал “Mrs Top of the World”, у якому взяли участь 20 конкурсанток, відбувся у Нью-Делі. Для Гомонової участь у конкурсі – далеко не перший подібний досвід. Це вже вп’яте вона змагалася за звання найкрасивішої, повідомляє WestNews із посиланням на Tablo ID.

В Індію білявка приїхала з трьома валізами костюмів. Учасниць чекали 4 конкурсних виходи: в національних костюмах, у купальниках, шоу талантів, а також дефіле у вечірніх сукнях.

Крім того, вона веде світські хроніки на одному з телеканалів.  А ще малює та співає.

Ганна ретельно підготувалася до конкурсу національного костюму, на який пішло понад 10 метрів шифону, а його ліф протягом місяця два дизайнера вручну розшивали бісером і камінням.

Аня зробила ставку на національний костюм і не помилилася. Образ  доповнив вінок ручної роботи з  понад 1500 кольорів, які можна зустріти в Україні. Щодо конкурсу талантів, то Гомонова вирішила вражати не танцями з піснями, а цілим перформансом і власною картиною.

Найважчим, за словами Ганни, для неї виявилося фінальне дефіле у вбраннях від індійського дизайнера. Одна тільки спідниця, розшита камінцями, важила понад 10 кілограмів, а весь костюм – близько 20 кіло.

До речі, звання “Місіс Топ Світу” виборола Ельвіра Ліснича, яка брала участь у конкурсі як “Міс Східна Європа”.

Читайте також: Тіна Кароль розповіла, чому відправила сина в Англію.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовиниСвіт
Останні новини
ВСІ НОВИНИ