Світ

Український стартапер зібрав понад $1 млн на виробництво планшета з продуктивністю ноутбука

|

eve-vУкраїнський стартапер зібрав понад $1 млн на виробництво планшета з продуктивністю ноутбука.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на AIN.

Скандинавський IT-світ підірвав краудфандинговий проект «колективного» комп’ютера Eve V, на який всього за сім днів вдалося зібрати понад $1,1 млн.

Проектом займається стартап Eve-Tech, засновником і головним виконавчим директором якого є 22-річний виходець з України Костянтин Карачевцев. У 17 років він покинув Маріуполь і переїхав до Фінляндії, щоб отримати там вищу освіту. Незабаром заснував власний стартап, який не тільки б’є рекорди краудфандингу, але і вже привернув в партнери Intel і Microsoft.

eve-v2

Eve V – це гібрид планшета і ноутбука, який свого часу намагалася створити корпорація Microsoft. Володіючи компактністю мобільного пристрою, він обіцяє користувачеві продуктивність ноутбука.

Планшет обладнаний тачскріном, потужною батареєю, USB-портами різних конфігурацій, а також бездротовою клавіатурою і ручкою-стилусом.

Eve V називають «колективним», оскільки в створенні комп’ютера розробники враховували побажання понад тисячі людей.

Вартість Eve V на Indiegogo стартує від $699. Спершу на проект за допомогою краудфандингу планувалося зібрати $75 тис. Проте зацікавлені особи зі США, Німеччини, Британії, Канади, Японії та Фінляндії вже перерахували на рахунок Eve V понад мільйон доларів. Проект також привернув увагу гігантів ринку Intel і Microsoft. Наприклад, у вересні поточного року корпорація Intel вклала у стартап шестизначну суму. Microsoft стала не тільки інвестором, але і партнером Eve-Tech. Планшет буде працювати на операційній системі Windows.

Збірку цих пристроїв запустять на початку наступного року в Китаї, а надходження пристроїв на ринок планується на березень 2017 року. Початковий план продажів – 50 тис. планшетів, після досягнення якого команда має намір приступити до створення наступного продукту в цій лінійці.

Характеристики Eve V:

EVE V

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Світ
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі