Культура і мистецтво

Іменита уродженка Франківська здивувала естетичним “червоним” кліпом

Опубліковано: 08.12.2016, 15:45 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Українська співачка презентувала нову відеороботу на пісню “Перечекати” Тіна Кароль представила свій новий кліп на пісню “Перечекати”.

Ролик, в якому зірка з’явилася в ефектному сукні з оголеною спиною, знятий повністю в червоному кольорі з використанням комп’ютерних технологій для посилення візуального ефекту, повідомляє WestNews.

За словами самої співачки Тіни Кароль, колірна гамма була обрана, як алегорія пристрасті, чуттєвості і любові, переданих у пісні “Перечекати”, яку написав Влад Дарвін. Композиція представлена відразу в двох варіантах: англомовному та україномовному.

 

Тіна Кароль не змогла стримати емоції, коли дізналася про те, що її пісню “Україна – це ти” внесли в шкільну програму.

Про це артистка розповіла під час свого спілкування зі студентами та гостями в червоному корпусі університету ім. Т. Шевченка.

“Зараз ця пісня буде надрукована в книгах за 1-й та 2-й клас в хрестоматії української мови та літератури. Коли я вперше про це почула, я ридала. Я ридала три дні. Про це можна тільки мріяти”, – зізналася співачка.

За словами Тіни Кароль, саме діти, надихнули її на створення хіта.

“Як вийшла ця пісня. Це саме той приклад – щось задумати, почати і закінчити свою справу. Діти проекту” Голос. Діти “надихнули мене створити щось особливе. Я не знала, що це буде. Захотілося створити щось таке, щоб воно залишилося крізь роки”, – поділилася співачка.

420153

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ