Суспільство

Уряд прийняв рішення про підняття зарплат вчителів до 50%

Опубліковано: 14.12.2016, 23:16 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Кабінет міністрів України підвищив посадові оклади вчителів на два тарифних розряди з 1 січня 2017 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, повідомив «Інтерфакс-Україна», інформує WestNews. 

Нагадаємо, Кабмін схвалив Концепцію реалізації державної політики у сфері реформування середньої освіти «Нова українська школа».

Відповідна норма передбачена проектом закону про державний бюджет на 2017 рік. Це передбачає підвищення окладів вчителів на два розряди (з 12 до 14). Це буде відбуватися в рамках Єдиної тарифної сітки оплати праці працівників бюджетних установ.

«Заробітна плата вчителя зросте до 50%. Звичайно, це рішення може бути реалізовано тільки тоді, коли буде прийнятий бюджет на 2017 рік. Але уряд від себе зробив все можливе, щоб бюджет був якісно підготовлений», – сказав прем’єр Володимир Гройсман під час засідання.

«Сподіваємося, що парламент на наступному пленарному тижні ухвалить український бюджет. І ми з 1 січня вже почнемо фінансувати підвищену заробітну плату», – додав він.

Раніше, міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що з 1 січня 2017 року мінімальна зарплата вчителя в Україні становитиме 5266 грн.

Читайте також, в Івано-Франківську складна ситуація через захворюваність на грип та ГРВІ. Дитячі лікарні переповнені. У Коломиї через епідемію грипу школи та дитсадки закрили на карантин. 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ