Новини

В Болехові планують сьогодні рано перекрити дорогу державного значення: мешканці вимагатимуть продовження ремонту шляху. ФОТО. ВІДЕО

|

Сьогодні о 9.00 у Болехові планують перекрити дорогу державного значення Н-10.  Мешканці вимагатимуть продовження ремонту шляху Н-10 “Стрий-Мамалига”, який проходить через місто .

Дорога С 091505 є частиною траси Н 10, яка починається у Стрию, проходить через Болехів, Долину, Калуш, Івано-Франківськ, Коломию, Заболотів, Снятин, Чернівці, Новоселицю, і закінчується на пропускному пункті Мамалига на кордоні з Республікою Молдова, де переходить у молдовський автошлях.

На ремонти доріг в Болехові, відповідно до розпорядження ОДА, виділено  10 млн грн

Детальніше про  причини завтрашньої акції –  в розмові  WestNews  з міським головою Болехова Богданом Мельником.

Богдане Михайловичу, кажуть, люди у Болехові не задоволені станом  болехівських шляхів і завтра  збираються перекривати дорогу. Наскільки достовірна така інформація?

“Я би просив, якщо ви хочете на цю тему поговорити, аби ви прибули до Болехова. Ми з вами зустрінемося, сядемо і поговоримо. Я біля себе не маю документів відповідних, які підтверджують те чи інше. Так, я чув, що одна з громадських організацій вирішила зробити таку акцію. По якихось там чутках, говорять багато речей, всяких таких. Ну, але це чутки, я не буду вам їх повторювати. Я особа, яка не дуже може оперувати чутками”, – каже міський голова.

Але все-таки, якесь судження щодо цієї теми  у Вас є? Що ви  скажете людям?

“Можу сказати таке: ідея їхня – загострити тему щодо продовження ремонту дороги через місто Болехів. Я з ними зустрічався в четвер. Роз’яснив їм про те, що кошти на цей ремонт дороги передбачені, вони вже виділені головою обласної адміністрації. Відповідно ці роботи будуть проведені, після того як завершяться ще одні роботи, які повинні там бути. Тобто треба зробити ще переврізки по заміні, там де була заміна водопроводу і каналізаційних мереж, на другий бік вулиці. От ця робота, що тримає нас за руки, і тому ми не можемо це зробити зараз. Відповідно про ці гроші ми поклопотали до обласної державної адміністрації. І зараз там ще клопотання на розгляді. Ми очікуємо на вирішення в липні місяці”, – повідомляє Богдан Мельник.

А ось один із організаторів завтрашньої акції Андрій Юсип каже, що кожного дня через Болехів по трасі державного значення проїжджають близько 8 тисяч авто. В центрі міста потрібно доробити ще тільки два кілометри. Чоловік зазначає, що відповідний тендер вже був проведений, каналізаційні мережі навіть почали ремонтувати. Але потім з невідомих причин роботи призупинили. Також Юсип говорить, що цього року варто все-таки зробити каналізаційні мережі, бо без них не буде дороги. Потім потрібно буде оголошувати новин тендер.

https://www.facebook.com/100003378464702/videos/2858413284281259/

Мешканці Болехова кажуть, що  погане дорожнє покриття спричинило в місті вже дві смертельні аварії.

Також відомо, що люди планують безперестанку ходити пішохідним переходом та один раз в години пропускати приватний транспорт. Вантажівки ж взагалі не планують пропускати, однак дозволено буде рух автобусів, машин з дітьми та спецтранспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франківчан закликають долучитися до акції протесту внаслідок призначення міністром освіти Шкарлета

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі