В Івано-Франківській центральній лікарні встановлять нову кисневу станцію до кінця січня

До кінця січня цього року в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні встановлять нову кисневу станцію, пише WestNews.

Це дасть можливість забезпечити більшу кількість пацієнтів кисневою терапією. Також планують на пів сотні збільшать у лікарні кількість кисневих точок.

“Ми будемо міняти всю кисневу станцію, тому що є межа збільшення кисневих точок. Навіть, якщо би ми їх дуже багато відкрили, то теперішня станція не в змозі забезпечити їх киснем. Тому ідуть паралельно роботи зі встановлення нової кисневої станції і збільшення кисневих точок у палатах. Також змінюємо магістралі і закуповуємо концентратори”, – розповів у коментарі Суспільному заступник головного лікаря Володимир Вовчук.

За його словами, роботи невдовзі закінчать. Залишилося облаштувати приблизно 23 точки. Досі у лікарні було 76 кисневих точок, стане 124. Потужність нової кисневої станції вісім тонн. А її вартість – близько 6,5 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загроза вимкнення кисневої станції: в Івано-Франківській центральній міській лікарні пояснили призупинення прийому важких хворих

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ