В Івано-Франківській області найбільше активні шахраї, які «здають» житло на святкові дні

|

В Івано-Франківській області найбільше активні шахраї, які «здають» житло на святкові дні.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на golos.ua.

Так, відповідно до джерела в правоохоронних органах найбільше випадків фіктивної здачі житла реєструють в Яремчанському районі (Івано-Франківська область). В селищах, які розташовані в безпосередній близькості з відомим курортом Буковель. Так туристи вибирають у шахраїв «житло», оплачують завдаток, і після цього «залишаються біля розбитого корита» через те, що зловмисники просто пропадають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті посадовця ВАТ “Оріана” заарештували за розтрату держмайна на понад 9 млн грн

У свою чергу, в прес-службі ГУ НП України в Івано-Франківській області повідомили, що про подібні випадки знають. Крім порушення кримінальних справ і слідства, проводять постійні профілактичні заходи з метою інформування гостей регіону.

У той же час, в Закарпатській області таких випадків практично немає, повідомило джерело. Шахраї вибирають для своїх цілей популярні курорти інших областей, які користуються попитом серед туристів на новорічні свята

В прес-службі ГУ НП України в Львівській області уточнили, що подібні випадки шахрайських дій з фіктивною здачею житла фіксується в основному безпосередньо у Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іванофранківець в Києві отримав пляшкою по голові від незнайомої жінки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Схожі новини


Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі