Культура і мистецтво

В Івано-Франківському драмтеатрі покажуть сюрреалістичну виставу

|

У Франківському театрі 15 та 16 травня відбудеться сюрреалістичної драми “ЛЮДИНА З ДОВГОЮ ТІННЮ” за мотивами творів і життя Франца Кафки.  

Мама і тато Франца Кафки дуже вплинули на погляди, світосприйняття і, безумовно, на творчість письменника, пише WestNews.   

Сам він вважав себе більше схожим на матір і її родичів та називав себе Леві (дівочим прізвищем мами), але “з деякою основою Кафки”.Юлія Кафка була дочкою заможного єврейського комерсанта і була набагато освіченішою за свого чоловіка. Їй подобалася німецька мова, що і позначилося на літературному виборі її сина.

Постать батька посідає у творчості Кафки центральне місце. Ось як він починає один зі своїх листів до нього:”Любий батьку, недавно ти спитав мене, чому я кажу, що боюся тебе. Як завжди, я не зміг нічого тобі відповісти…”

Усе життя письменник перебував у хворобливих відносинах з родиною, багато займався самоаналізом і вважав свого батька Германа Кафку винним у своїх стражданнях і комплексах.

Мати захищала Франца, як могла, але вона була натурою слабкою і поступливою. Кафка був прив’язаний до неї, але не міг пробачити їй цієї покори: “Вона кохана рабиня мого батька, закоханого батька, який тиранить її”, – писав він у листах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Франківському Драмтеатрі розповіли деталі прем’єри за творами Франца Кафки

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі