Кримінал

В Івано-Франківському суді допитали двох свідків у справі підозрюваного у вбивстві співмешканки. ФОТО

|

У четвер, 18 жовтня, у Івано-Франківському міському суді відбулося засідання у справі Максима Булієнка.

На засідання з’явилися обвинувачений Булієнко, його адвокат, потерпіла Щеглова та її представник Кінаш. Також на засідання з’явилися два свідки Серік Віталій та Ковальчук Людмила, інформує WestNews.

Першого допитали Серіка Віталія. Він працює на «швидкій» допомозі.

«У той день я чергував. Нам поступив виклик. Коли ми прибули, то пішли в квартиру. Там побачили жінку, вона лежала на ліжку. У квартирі ще було два чоловіки. Візуально вони були п’яні. Жінка розповіла, що її побив чоловік: вдарив ногою у живіт. Також сказала, що болить голова – на лобній ділянці була гематома. Крім того, вона розповіла, що день перед тим її також бив чоловік. Згодом, її госпіталізували у лікарню. І на цьому моя робота з цією жінкою завершилася», – каже свідок Серік.

Наступним допитали свідка Ковальчук. Вона працює фельдшером у центральній станції швидкої медичної допомоги.

«Коли ми приїхали до квартири, там нас зустріли два чоловіки: один старший, другий молодший. Нас провели до жінки. Вона лежала на ліжку та скаржилася на біль у животі. Вона розповіла, що її чоловік вдарив ногою у живіт. Ми її госпіталізували. Після огляду хірурга, її терміново відправили до реанімації. Коли ми були вже у лікарні, я почула телефонний дзвінок: медперсонал сказав, що телефонував чоловік госпіталізованої», – каже свідок Ковальчук.

Для виклику решту свідків, суддя змушена відкласти засідання. Дата наступних засідань – 20 листопада о 14:00 та 10 грудня о 14:00.

Крім того, у обвинуваченого завершується термін тримання під вартою. Прокурор переконаний, що Максиму Булієнку варто тримати під варто ще 60 днів. Потерпіла та її представник згідні з думкою прокурора. Суддя відправилася до нарадчої кімнати, а опісля ухвалила – продовжити обвинуваченого тримати під вартою ще два місяці.

Нагадаємо, 29-річний чоловік 19 грудня побив ногами свою кохану Олександру Щеглову, що в неї, крім інших травм, був розрив сечового міхура. Згодом, 24 грудня, жінка померла у лікарні. У довідці про смерть також записана пневмонія.

На засіданні 24 січня обвинувачуваному обирали запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 діб. Проте вже на засіданні 21 березня виявилося, що адвокат Ярицький подав клопотання і засідання перенесли. На засіданні 19 квітня відбувся допит потерпілої, але жінці стало погано, тому засідання перенесли. Однак на 7 травня допит потерпілої продовжили.

27 червня відбувся допит свідків Івана та Василя Вітушинських.

3 жовтня допитали матір обвинуваченого – Людмилу Булієнко. Жінка розповідала, що пара жила у любові, а смерть дівчини могла спричинити недбалість лікарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я сам прийшов до поліції”: в Івано-Франківському суді допитали ще одного свідка у справі Ельдара Астанова. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі