Суспільство

В Івано-Франківську антимонопольний комітет оштрафував МІУК

|

Адміністративною колегією Івано-Франківського обласного територіального відділення оштрафовано комунальне підприємство Івано-Франківської міської ради «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді застосування різних цін до рівнозначних угод із покупцями без об’єктивно виправданих на те причин.

Справу про порушення розпочато за результатами розгляду звернення мешканців міста Івано-Франківська, повідомляє WestNews.

Як встановлено відділенням, підприємство подало на затвердження виконавчого комітету міської ради скориговані тарифи на послуги з поточного ремонту внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, гарячого водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації.

Однак, розрахунок тарифів здійснено підприємством не для всіх будинків, які знаходяться в його управлінні, а тільки для окремих 89-ти будинків. Стосовно цих будинків також проведено коригування тарифу на послуги з прибирання прибудинкових територій, у зв’язку із уточненням їх площ.

Скореговані тарифи були затверджені рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та введені в дію з 02.04.2015.

КП «МІУК», подавши до виконавчого органу міської ради розрахунки щодо коригування тарифу для мешканців окремих будинків, в той час як для інших споживачів тариф на цю послугу не скориговувався. Таким чином МІУК вчинило дії дискримінаційного характеру, які призвели до нерівного ставлення до мешканців міста, які є споживачами послуг підприємства.

“Порушника зобов’язано здійснити відповідні перерахунки. А саме за послугу з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, гарячого водопостачання, водовідведення, теплопостачання та зливової каналізації, мешканцям будинків, стосовно яких проведено коригування тарифу”, – інформує прес-служба Івано-Франківського обласного територіального відділення АМКУ.

Нагадаємо, що  на Вічевому майдані в Івано-Франківську почали встановлювати штучну ялинку, яка набула розголосу на всю Україну. Справа в тому, що АМКУ виявив порушення у тендері щодо її придбання комунальним підприємством.

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Суспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі