Новини

В Івано-Франківську набирає обертів благодійна акція “Даруємо свято разом”

Опубліковано: 18.11.2016, 15:57 | Автор: dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську стартувала благодійна акція “Даруємо свято разом”.

Помічники Святого Миколая фасують цукерки місцевого виробника у подарункові набори. А в якості сюрпризу додають унікальний сувенір. Все тому, що 10 гривень від продажу такого пакунка будуть перераховані родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

“У нас є в планах ті, кому ми маємо допомогти. Але крім того, ми сподіваємося, що до того часу ні в кого якогось великого горя не буде. Серед тих, кому допомагатимемо – родина учасника АТО, та ще одна в скрутній ситуації”, – розповідає волонтер, голова ГО “Громадська ініціатива Галичини” Леся Качурова.

Виготовити сувеніри для подарунка може кожен охочий. До цього процесу долучилися уже кілька франківських училищ – вони створюють ялинкові прикраси та іграшки.

“Ми вкладаємо в ці іграшки душу, – розповідає студентка ЦПТО №1 Наталка Проців. – Ми повністю цьому віддаємося… Тут треба трошки вирізати, тут вирівняти. Це не просто взяв і приклеїв, що хотів. Тут треба трішки подумати”.

А в кузні училища №21 виготовляються святкових янголят. За день молоді ковалі роблять по одному такому сувеніру.

Окрім того, для акції зголосилися відправити подарунки українці, які мешкають в різних куточках світу. Тому придбавши таку коробку цукерок на свята людина може відшукати у ній ще й ексклюзивний сувенір з Угорщини, Естонії чи навіть далекої Австралії.

Детальніше в сюжеті 402 каналу.

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ