Культура і мистецтво

В Івано-Франківську покажуть короткометражки “Української нової хвилі”

|

21 травня в Довженко-Центрі відбудеться прем’єра “Української нової хвилі” – альманаху кращих короткометражних фільмів 2020 року.

Про це пише WestNews з посиланням  на сайт  Довженко-центр.

«Цьорічна «Хвиля» виходить із заголовком «Перезавантаження». Перезавантажується сам формат показу. Попередні 7 років Довженко-Центр прокатував альманах найкращих українських короткометражних фільмів у кінотеатрах. А цьогоріч вдається до експерименту. Покази «Хвилі» відбудуться не в стінах кінотеатрів, а у ревіталізованих, перезавантажених просторах по всій Україні», – йдеться в повідомленні.

Відтак, вихід за межі традиційного кінотеатрального простору в місця, які були переосмислені, наповнені новими сенсами, допоможе краще розкрити потенціал фільмів молодих режисерів, що ламають стереотипні уявлення про українське кіно та змінюють його сприйняття у світі.

Цього року до «Української нової хвилі» увійшли шість фільмів.

Про дату перегляду в Івано-Франківську повідомлять додатково.

Зауважимо «Українська Нова Хвиля» – щорічний кіноальманах, бренд-проєкт Національного центру Олександра Довженка, який ставить за мету презентувати широкій аудиторії у всеукраїнському кінопрокаті найсвіжіші та найкращі короткометражні кінороботи молодих українських режисерів, що пройшли селекцію національних кіноконкурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську з’явився новий мистецький простір “Парасолька”

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі