Культура і мистецтво

В Івано-Франківську покажуть прем’єру фільму “Мати апостолів”

Опубліковано: 26.11.2020, 12:07 | Автор: Колибаб‘юк Тетяна

27 листопада в кінотеатрі «Люм’єр» відбудеться прем’єра фільму «Мати апостолів» за участі Дмитра Овечкіна (продюсер), Наталії Половинки (українська актрорка, лауреатка Національної премії України імені Тараса Шевченка), Богдана Бенюка (Народний артист України). Фільм розпочнеться о 16:00 год.

Мета фільму – привернути увагу суспільства до матерів, діти яких загинули під час війни, показати трагедію війни через історію однієї людини – матері. Через фільм, в основу сюжету якого покладено реальні події, що відбувалися на сході України у 2014 році, донести біль матерів та їх адаптацію у реальному житті.

У фільмі йдеться про біль війни. І кожна війна — це смерть синів і біль матерів. Любов матері — всеосяжна. Коли син потрапляє в небезпеку, мати без вагань кидається йому на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на все, навіть пройти крізь пекло війни. Так, коли героїня стрічки Софія дізнається, що літак її сина збито, вона вирушає у ризиковану мандрівку. Ніхто не може сказати достеменно, чи вижив її син. Матері доведеться вступити у відчайдушну боротьбу з сильними ворогами заради свого сина. На цьому шляху вона зі звичайної жінки, перетворюється на матір, що втішає та рятує навіть пропащі душі.

Партнери фільму: Ексклюзивний партнер – Благодійний Фонд Девіда Лінча у Східній Європі, Спілка жінок України (СЖУ), Фонд «Повернись живим», Міжнародний соціальний проєкт – «Книга Добра», Компанія «VIP Victory», Ukrainian Film Distribution.

Фільм створювався за підтримки: Міністерства культури України, Міністерства оборони України, Генерального Штабу Збройних Сил України, Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, 95-ї окремої десантно-штурмової бригади (95 ОДШБр ЗСУ), Авіаційної частини Василькова та Борисполя, Громадської організації «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морського флоту «Цивільний корпус «Азов», Полку патрульної поліції особового призначення ППС ПОП «Миротворець» ГУ МП в Київській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Довгоочікувана вистава: у франківському театрі відбудеться прем’єра «Едіпа»

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ