Війна

В Івано-Франківську “помічники” Святого Миколая допомагають втілити мрії дітей бійців АТО. ВІДЕО

|

Івано-франківські волонтери стають помічниками Святого Миколая. Добровольці збирають листи від дітлахів, чиї батьки служать на передовій і передають благодійникам, які й готують подарунки.

Малеча отримає презенти напередодні 19 грудня. Таких послань у центр допомоги учасникам АТО уже надійшло близько 80. Більшу частину дитячих побажань небайдужі прикарпатці вже заходилися виконувати.

Про це повідомляє WestNews з посиланням на “5 канал“.

Кожна дитина просить у святого Миколая різне. Так, 5-річна Софійка Дрогомирецька у листі просить, щоб в Україні якнайшвидше настав мир і її татко повернувся з війни.

“Хочу, щоб тато швидко вернувся з війни, і мене було кому забирати з садка, з ким ходити гуляти, з ким сидіти, і ходити по морозиво”, – каже маленька Софійка.

За мир в Україні Софійчин тато бореться на передовій від початку війни. На Схід чоловік вирушив у складі добробуту, а згодом вступив на контракт до 128-ї гірсько-піхотної бригади.

“Він був два рази поранений. І все одно після кожного поранення вертається захищати Україну. Він завжди був у гарячих точках: захищав Дебальцеве, був в аеропорту (ДАП), на шахті Бутовці. Зараз їх перевели у бік аеропорту, і там вони далі перебувають”, – розповідає дружина бійця Світлана.

Дещо інше бажання в 13-річної дівчинки. Вона попросила в Святого “Кобзар”.

“Знайшла таку дівчинку, якій 13 років. Вона попросила дві книжечки. Я їй подарую ці книжки, Миколай їй подарує ці книжки: “Кобзар” Тараса Шевченка та “Дівчинка на всі 100″. Це, напевно, для дівчинки якась важлива книжка”, – ділиться волонтер Наталія Федоришин.

Подарунки дітям волонтери вручать напередодні свята Миколая. Крім того, малечі підготують і казкове дійство.

Нагадаємо, що 13 тисяч вареників для бійців АТО за один вечір наліпили у місті Надвірна Івано-Франківщини. Вироби відправлять на передову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До дня Святого Миколая студенти з університету нафти і газу відвезли подарунки дітям-сиротам

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Війна
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі