Здоров'я

У Франківську завтра запрацює центр масової вакцинації

|

Вже у суботу, 12 червня, в Івано-Франківську відкривається перший центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

Про це пише WestNews з посиланням на сайт ІФ ОДА.

Він працюватиме у вихідні дні на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вул.Целевича,34) з 10:00 до 16:00 години.

“В ньому  щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія”, або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Щеплення відбуватиметься тільки для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком. Окрім того, вакцинуватися зможуть всі охочі”, – йдеться у повідомленні.

Вакцинація в центрі відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. У центрі передбачені місця для внесення даних, проведення щеплення та очікування після нього. 

Обирати вакцину у масових центрах вакцинації не можна. Буде доступна та вакцина, яка є в наявності в Україні. Зокрема, будуть використовувати вакцину CoronaVac, вироблену компанією Sinovac.

Зазначимо, що пілотні центри вакцинації відкривають, щоб відпрацювати алгоритм масової вакцинації у великих приміщеннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківську перекриють дві вулиці через аварійне дерево

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Здоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі