Без рубрики

В Івано-Франківську знову проблема з інсуліном

|

В Івано-Франківську знову виникла проблема з отриманням безкоштовного інсуліну в аптеках за державною програмою, пише WestNews.

З минулого тижня хворими-діабетикам в аптечних мережах кажуть, що кошти за державною програмою не перерахували. Тож отримати препарат за рецептом безкоштовно неможливо. Медикаменти за рецептами видають лише ті, що є на залишку. Якщо потрібного виду інсуліну немає, то фармацевти розводять руками і кажуть, телефонуйте в управління охорони здоров’я.

В управлінні охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, куди зателефонували журналісти WestNews, кажуть, розподіл коштів за державною програмою триває, гроші на це ідуть з медичної субвенції і це тривалий процес. Зазначають, що розподіл коштів відбувся минулої п’ятниці, але коли гроші перерахують до аптечних мереж достовірно сказати не можуть.

Зазначимо, що така проблема виникала і минулого року, але у грудні місяці. Цьогоріч перебої з грошима від держави розпочались значно раніше. Для хворих на інсулінозалежний цукровий діабет цей препарат є життєво необхідним. А вартість одного флакона інсуліну вітчизняного виробництва на 10 мл коливається в межах 300 гривень.

 

 

 

 

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Без рубрикиЗдоров'яНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі