Культура і мистецтво

В Лондоні мій син пізнав українську культуру більше, ніж в Україні, – Тіна Кароль

Опубліковано: 23.11.2016, 17:44 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Українська зірка і тренер проекту “Голос країни” Тіна Кароль вперше розповіла, що наважилася відправити восьмирічного сина Веніаміна навчатися закордон. Про це повідомляє West News посилаючись на Корупція.Стар

Так, останній рік хлопчик перебуває у Великій Британії, де навчається у школі. За словами Кароль, її батьки були проти такого рішення зіркової доньки.

“Всі крутили біля скроні і вважали, що я збожеволіла. Всупереч батькам і усім, я зробила це. Ми щасливі. Ми деколи розлучаємося,  але зараз я живу на дві країни – між Великою Британією і Україною”, – поділилася Тіна.

Кароль зауважила, що Веніамін одразу пішов навчатися у другий клас і зараз вже у третьому. Зіркова мама похизувалася, що за рік син чудово вписався в англомовний колектив.

“Там наших діток немає – ніяких українців, слов’ян, росіян. Я свідомо обрала таку школу”, – наголосила зірка.

8389_650x410

Син Тіни Кароль – Веніамін

Окрім того розповіла Тіна й про родину, у якій мешкає її син.

“Це доля. Я хочу подякувати пані Надії та пану Роману, цій сім’ї за те, що вони вкладають у нього свою любов та душу. І Вєня в цій українській сім’ї бездоганно вивчив українську мову. В Києві є проблема з цим. Для мене було дуже важливо, щоб він жив в українській сім’ї. В гуртожиток я його не хотіла здавати. Ця родина – це не просто родина з України. Вони несуть Україну, вони несуть патріотизм. Вєня ходить до українського клубу, в якому він танцює український гопак з шаблею. Він співає українських пісень. Надзвичайно щаслива, що так сталося. Він там пізнав українську культуру більше, ніж в Україні”, – розговорилася Кароль.

e6ed38717634d64286da9e4e7e26899f

Тіна Кароль з сином Веніаміном

Читайте також: Одіозна Тіна Кароль здивувала образом фатальної жінки. ФОТО

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

Культура і мистецтвоСуспільство
Останні новини
ВСІ НОВИНИ