Кримінал

В “Ощадбанку” на рахунках Януковича і Азарова лежить більше мільярда доларів

Опубліковано: 11.11.2016, 12:05 | Автор: dmytrosvintsitskiy

Голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний заявив, що на рахунках колишніх президента України Віктора Януковича і прем’єра Миколи Азарова у державному банку досі лежить більше мільярда доларів.

За словами Пишного, на рахунках Азарова і Януковича зберігаються “дуже значні суми”. “Понад один мільярд 150 мільйонів доларів. Я не можу коментувати деякі речі через банківську таємницю. І прошу це врахувати. Це жорстка вимога закону, а закон — передусім. Деякі речі, можливо, й хотів би розповісти, але не можу. Загальна сума вже відома. Це і чистий “кеш” на рахунках, та активи в цінних паперах”, — зазначив голова правління банку, повідомляє WestNews із посиланням на lb.ua.

Служба фінансового моніторингу України виявила 42 компанії-нерезиденти, близькі до екс-президента Віктора Януковича, і заблокувала на рахунках 19 таких компаній 1,5 млрд дол. у червні 2014 року. На той час прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк неодноразово закликав правоохоронців розпочати процедуру конфіскації цих коштів на користь держави якомога швидше, однак ці кошти досі не повернуто.

Читайте також: “Ощадбанк” вводить комісію за прийом платежів ЖКГ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що затягування Верховною Радою процесу прийняття законопроекту про спецконфіскацію, необхідного для повернення в Україну вкрадених попередньою владою активів, призведе до того, що вони будуть втрачені назавжди і зникнуть.

У середині вересня Кабмін вніс на розгляд парламенту оновлений проект закону про конфіскацію коштів і розраховує на конструктивну і результативну дискусію щодо законопроекту, а також подальше його прийняття.

original

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

КриміналНовини
Останні новини
ВСІ НОВИНИ