Новини

В Україні цифрові документи прирівняли до паперових

|

Біометричний закордонний паспорт або ID-карта в Дії з 23 серпня 2021 року на законодавчому рівні стануть повним аналогом паперового або пластикового документів, пише WestNews.

302 голосами “за” вчора, 30 березня, Верховна Рада підтримала законопроект про цифрові паспорти. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

“Ми – перша країна, де електронні паспорти мають таку ж юридичну силу, як їх фізичні аналоги. Ми створили світової кейс для побудови цифрового держави. Можна використовувати цифрові паспорти нарівні з паперовими і не хвилюватися, якщо забув документ вдома. Паспорт тепер завжди в смартфоні – в додатку Дія. У будь-яких життєвих ситуаціях, де потрібен паспорт, використовуйте цифровий документ і підтверджуйте особистість. Максимально зручно”, – написав посадовець.

Він також додав, що цифрові документи можна буде використовувати для відкриття банківського рахунку онлайн, касові операції в банку, подорож поїздом або літаком всередині країни, заселення в готель, отримання посилок на пошті, підтвердження віку в супермаркеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Додаток “Дія” завантажили 800 тисяч користувачів

Також читайте WestNews у  Telegram  та  Facebook  найважливіші новини Івано-Франківська та області. Приєднуйтесь!

НовиниТехнології
Останні новини
ВСІ НОВИНИ

Останні новини

Підписуйтесь на наші мережі